Wdrożenie bramki płatności

Szybka realizacja transkacji to podstawa!

Bardzo często spotykaną formą płatności w sklepie internetowym jest przelew tradycyjny, jednak nie pozwoli Ci on zautomatyzować procesów zachodzących w sklepie internetowym. Tradycyjne przelewy muszą być ręcznie zatwierdzane i co za tym idzie wiadomości e-mail do klientów również muszą być nadawane ręcznie.

Tutaj z ratunkiem przychodzi bramka płatności, która pozwoli Twojemu klientowi wykonać bezpieczną transakcję szyfrowaną protokołem SSL i przy okazji zautomatyzować proces potwierdzenia wpłaty czy wygenerowania automatycznych wiadomości e-mail, które zostaną wysyłane po potwierdzeniu przez bramkę płatności, że klient zapłacił i możesz przygotowywać paczkę.

Brak bramki płatności może dosłownie odstraszyć Twojego klienta, ponieważ sama jej obecność zapewnia, że osoba prowadząca sklep posiada legalnie zarejestrowaną działaność gospodarczą, każda firma oferująca usługę płatności elektronicznych wymaga zarejestrowania działalności gospodarczej. W przypadku przelewu tradycyjnego nie mam pewności, że sklep nie jest sklepem phishingowym.

 

Jaką bramkę płatności wybrać?

Na Polskim rynku wyróżniamy następujące bramki płatności, które polecamy swoim klientom za niezawodność i prosty i przejżysty interfejs:

  • Tpay
  • PayU
  • Przelewy24

 

Jeżeli na liście nie ma bramki płatności, którą chcesz zintegrować ze swoim sklepem lub jest to bramka zagraniczna, powiadom nas o tym, a my przedstawimy indywidualną ofertę.

Jakie są opłaty za korzystanie z bramki płatności?

Poniżej przestawiamy listę odnośników do każdej z bramek płatności:

KONTAKT

Napisz do nas z zapytaniem o bramkę płatności. Czas realizacji do 24h!