Naprawa strony internetowej

Naprawiam wszelkiego rodzaju błędy lub wprowadzam zmiany w wyglądzie w istniejących aplikacjach webowych.

Czasem zdarzają się sytuację, kiedy strona internetowa nie działa jak powinna. Mówiąc najprościej – mogą być to błędy bazy danych, brak zdjęć lub całkowicie rozsypana struktura strony internetowej. W takiej sytuacji, kiedy mamy ogrom wpisów blogowych, podstron czy produktów w sklepie internetowym na pewno nie chcemy zlecać tworzenia nowej strony internetowej, lecz jej odbudowę.

Z pomocą przychodzimy my, takie sytuacje to dla nas codzienność, ale też spore wyzwanie, ponieważ każda uszkodzona strona to tak naprawdę szukanie igły w stogu siana. Prosta strona internetowa WordPress składa się z ok. 20.000 plików, które zawierają po kilka tysięcy linijek kodu. Czasem przyczyną błędu może być brak kropki, przecinka czy myślnika dlatego jest to bardzo trudne do zlokalizowania, wskazania przyczyny oraz naprawy strony internetowej.

Cena usługi zależna jest od systemu CMS, w którym wystąpiła awaria oraz od rozległości awarii. Wymagany jest dostęp przynajmniej na poziomie zaplecza (o ile działa), dostęp do bazy danych oraz plików na serwerze.

Opisz problem

Nagły błąd po aktualizacji wtyczki  lub systemu CMS? Strona nie działa jak powinna?
Skontaktuj się ze mną i opisz problem.