Naprawa strony internetowej

Czasem zdarzają się sytuację, kiedy wchodzisz na stronę i nie działa jak powinna, mogą być to dziwne ciągi tekstowe, brak zdjęć lub całkowicie rozsypana struktura strony internetowej. W takiej sytuacji, kiedy mamy ogrom wpisów blogowych, podstron czy produktów w sklepie internetowym na pewno nie chcemy zlecać tworzenia nowej strony internetowej, a chociaż podjąć się jej odbudowy.

Tutaj z pomocą przychodzimy my, takie sytuację to dla nas codzienność, ale też spore wyzwanie, ponieważ każda uszkodzona strona to tak naprawdę szukanie igły w stogu siana, prosta strona internetowa WordPress składa się z ok. 20.000 plików, które zawierają po kilka tysięcy linijek kodu, czasem przyczyną błędu może być brak kropki, przecinka czy myślnika dla tego jest to bardzo trudne do zlokalizowania, wskazania przyczyny oraz naprawy strony internetowej.

Cena jest ustalana na podstawie systemu CMS w którym wystąpiła awaria oraz rozległości awarii. Wymagany jest dostęp przynajmniej na poziomie zaplecza (o ile działa) lub bazy danych i dostępu do plików na serwerze.

Opisz co się stało

Jeżeli spotkał Cię nagły błąd po aktualizacji wtyczki, systemu CMS czy po prostu chciałeś/aś coś zrobić i strona się rozsypała to napisz do na śmiało i opisz co się stało.